вівторок, 5 травня 2020 р.

День пам’яті та примирення

особлива дата для України та світу, що відзначається 8 травня, у річницю капітуляції нацистської Німеччини у Другій світовій війні. Усі заходи в цей день, який неправильно було б називати святковим, символізують перемогу над нацизмом.

        75 років відділяє світ від тих травневих днів, коли відлунали залпи найбільшої в  історії людства війни. Цей день завжди викликає почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, адже Друга світова війна прокотилася глибоким горем по мільйонах людських доль, торкнулася чи не кожної родини у багатьох країнах світу.
Загальні людські втрати у Другій світовій війні оцінюються від 50 до 80 мільйонів осібУ війні взяло участь понад 60 країн, які утворили два військові табори: антигітлерівську коаліцію («союзники») та блок країн Осі. Участь у бойових діях брали понад 100 мільйонів осіб. Воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн світу.Держави, які брали участь у війні, використали всі економічні, промислові та наукові можливості на потреби фронту. Була стерта різниця між цивільними та військовими ресурсами.
         Усвідомлюючи, якою дорогою ціною здобуто Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна та висловлюємо шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.
   

Немає коментарів:

Дописати коментар

День гідності та свободи

  Сьогодні Україна відзначає День гідності та свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної Укра...