Тематичні виставки

Голодомор

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів.
Вагомого приводу для Голодомору 1932-1933 років не було. Влада СРСР запровадила його штучно, проводячи примусові хлібозаготівлі. Відповідно до яких кожен селянин повинен був здавати певну норму зерна. У селян, які не могли здати цю норму, забирали всю худобу та іншу їжу. Дороги у великі міста були перекриті, а тих, хто намагався прорватися, розстрілювали на місці. Така політика продовжувалася протягом 17 місяців.

Всесвітній день вишиванки


Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день).

Городецький - архітектор століття

Ім'я славетного архітектора Владислава Городецького добре відоме не тільки в Україні, а й в Польщі, Ірані. Він був яскравою особистістю, різносторонньо обдарованою людиною й грав значну роль у забудові Києва. Походив зі старовинного шляхетського роду.

Немає коментарів:

Дописати коментар

"Живіть так, щоб встигли зоставити слід після себе путящий", Олесь Гончар

  3 квітня 1918 – у селі Ломівка біля нинішнього міста Дніпро народився Олесь Гончар – письменник, літературний критик, громадський діяч, пе...